הצגות

הצגות

 

כפית של זהב   ההצגה מביאה את סיפורה של קבוצת שחקנים עם פיגור שכלי. חלומות, מאוויים ומחשבות על עצמם וסביבתם, במפגש אותנטי של רגעי אמת שתורגמו לשפת התאטרון.

הזדמנות לחוות חוויה ייחודית.

לא על הלחם לבדו הצגה של אנשים עם תסמונת אושר בתיאטרון נא לגעת ביפו. הצגה שבה מעלים בחן רב ובייחודיות מקורית השחקים את סיפור חייהם.

המוגבלים  קומדיית פשע המעלה חיבור בין שחקני תיאטרון עם מוגבלויות אשר משפחת פשע חוברת אליהם, ללא ידיעתם, על מנת להבריח באמצעותם סמים, ומסייעת להם להופיע כמייצגי המדינה בפסטיבל במקדוניה. קומדיה מפתיעה, מלאת דמיון, הומור, ואהבת אדם.

שבטיםהצגה מתורגמת מאנגלית .מה קורה כשצעיר חרש ,בן למשפחה שומעת מתאהב לבחורה שומעת בת להורים שומעים.

המקרה המוזר  של הכלב בשעת לילה מאוחרת. כריסטופר הוא נער עם תכונות מיוחדות ,פותר בקלות בעיות סבוכות במתמטיקה ויודע שמות כל המדינות בעולם אך לא מבין בדיחות ,נרתע ממגע ומתקשה להבין רגשות. כריסטופר צריך לפתור תעלומת מותו של הכלב של השכנה. במהלך ההצגה אנו מתוודעים לסיפור חייו וחיי משפחתו. בית לסין

משוגעת הצגה ישראלית, סיפורן של ארבע מאושפזות במחלקה סגורה במבט קומי ודרמטי. הבמה משקיפה מלמעלה על הקרקס האנושי של החברה המודרנית. על חיי הנפש של אילו שמוגדרים חולים ואילו שמוגדרים בריאים. תיאטרון הבימה

יצירת קשר

סיגל הרשקוביץ

כתובת: ארלוזורוב 93 תל אביב

טלפון: 052-264-2255

 

הרשמה לדיוור